Tez ve Uluslararası Makale Danışmanlığı

Tez ve Uluslararası Makale Danışmanlığı

  • Mezuniyet tezi hazırlama ve uluslararası makale yazma aşamasında olan yüksek lisans ve doktora öğrencilerine enstitümüz tarafından danışmanlık hizmeti imkanı sağlanmaktadır.
  • Başlık, konu, araştırmanın önemi, giriş, yöntem, analizlerin gerçekleştirilmesi, tablolalaştırma, APA formatı, sonuç, sınırlılıklar ve kaynakça konularında destek verilecektir. Tezin eksiksiz tamamlanması için gerekenler konusunda yönlendirme ve kontroller yapılacaktır.
  • Yapısal Eşitlik Modellemesi, Açımlayıcı ve Doğrulayıcı Faktör Analizleri, Çoklu Regresyon Analizleri, Korelasyon Analizleri, Ölçek Adaptasyonu, Ölçek Geliştirme gibi alanlarda tezinizi hazırlamanızda yardımcı oluyoruz.
  • Bazı alanlar: Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Klinik Psikoloji, Endüstri Psikolojisi, Psiko-Sosyoloji, Sosyoloji, Adli Psikoloji, Çocuk Gelişimi.
  • Rasyonel Duygucu Davranışçı Yaklaşım veya Bilişsel Davranışçı Yaklaşımın ana veya altbaşlık olacağı tezlerin ayrıca makaleye çevrilerek uluslararası dergilerde yayınlanması da gerçekleştirilecektir*
  • Uluslararası yayın sürecinde İngilizce çeviri ve yayına hazırlanması, hakemlerden gelecek olan düzeltmelerin yapılması yine Enstitümüz tarafından ücretsiz gerçekleştirilecektir.
  • Danışmanlık aldığınız hocayı resmi olarak tez savunmasında danışman hocanız olarak gösterebileceksiniz.

 

  • Önemli not: Bu çalışma sizin yerinize tez hazırlama ve yazma çalışması değildir**.

*  Verilerin önemli bulgular sağlaması halinde.
**  Yaz Boyu Tez Danışmanlığı programı hizmeti zamanla sınırlıdır, ‘tek öğrenci için toplam 10 saatlik bireysel ve grupsal çalışmaları’ aşamaz. Bazı durumlarda bu saatlere bakılmaksızın ekstra ücrete tabi olarak hizmet verilmeye devam edilebilir.

makale

 

Related Articles

Makaleler
admin1 @ 2018-10-08 03:47:22
RASYONEL PSİKOLOJİ 3. YILINI KUTLUYOR.
admin1 @ 2017-12-28 18:13:22
Cuma Akşamı Psikoloji Sohbetleri
admin @ 2016-10-25 15:47:18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Share the joy