YARIŞMA

 

Rasyonel Psikoloji “Ödüllü Soru Yarışması” Katılım Şartları;

 

Yarışma Kuralları:
a. Bu kampanya; Rasyonel Psikoloji kapsamında düzenlenmekte olup, katılımcıların “Pozitif Psikoloji Nedir?” sorusunun cevabını bir sayfa olacak şekilde info@rasyonelpsikoloji.com adresine ad, soyad, telefon numarası, üniversite – bölümünü / mesleğini, hangi eğitimimize katılmak istediğini detaylı olarak belirtmeleri gerekmektedir.
b. Yarışma koşullarına uygun olmadan, konusu dışında yapılan katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
c. Rasyonel Psikoloji yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
d. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen bütün yarışma şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
e. Amacı dışında yapılmış yorumlar / katılımlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
f. Yarışmamız 22.05.2018 tarihinde başlayacak ve 25.06.2018 tarihinde sona erecektir. Yarışma boyunca tarafımıza iletilen bütün yazılar yarışma sona erdikten sonra değerlendirilecektir. Yarışma sonunda kazanan 3 kişi ayrıca hesabımızdan duyurulacaktır.
g. Katılımcıların yarışmadan hediye kazanabilmeleri için, tüm kurallara uygun şekilde ilerlemesi gerekmektedir.
h. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
ı. Yarışma kapsamında ilgili konuda yazılacak “Yorumlarda” (Comments), siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Yorumlar toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır. Konusu suç teşkil eden, herhangi bir açıdan toplumu infiale sürükleyecek tema, içerik ve görüntüde hiçbir fotoğraf veya yorum tarafımıza iletilemez. Bu nevi içeriklerin yüklenmesi ve her nasılsa görüntülenmesi halinde tek sorumlu katılımcı olacaktır.
i. Yarışma kazananları, yarışma bittiği andan itibaren bir hafta içerisinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak ve kendisine iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır.
j. Kazanan katılımcı bu duyuruyu takiben ödülünü almaya hak kazanması için 7 (yedi) iş günü içerisinde iletişim bilgilerini DM kanalından ya da bizi arayarak tarafımıza iletmelidir.

Yarışmayı Kazanan 3 Kişiye Verilecek Ödüller;

İstediği herhangi bir eğitimde,

Birinciye % 80 indirim

İkinciye % 60 indirim

Üçüncüye %50 indirim hakkı verilecektir.

Related Articles

Güncel Makaleler
admin1 @ 2019-02-06 11:38:44
Güncel Makaleler
admin1 @ 2019-02-06 11:31:34
Belgelendirmeler
admin1 @ 2018-11-29 15:13:37

2 Comments

 1. Saniye Akburu
  5319495709
  Ankara Üniversitesi /Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

  Pozitif psikoloji hareketi insan işleyişinin ve davranışlarının patolojik ve negatif yönleri ile meşgul olan psikolojiye bir tepki olarak ortaya çıkmıştır.Martin Seligman liderliğinde ve Rick Snyder gibi araştırma odaklı pozitif psikologlardan oluşan bir çekirdek grup,pozitif psikolojinin amacının insanlarda neyin yanlış olduğunu değil neyin doğru olduğunu vurgulamak -güçlü yönlere odaklanmak , dayanıklılık,sağlıklı,refah,iyi bir hayatın iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgilenmek-olduğunu ifade etmişlerdir.

  • admin1 says:

   Pozitif psikoloji ile ilgili yarışma sorumuzu cevaplandıranlardan olarak kaydınız alınmıştır. Teşekkür ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Share the joy