Skype Üzerinden Online Psikolojik Danışmanlık

Skype üzerinden Online Danışmanlık

Skype adresimiz:  muratkaanny

Psikolog Dr. Murat Artıran

Ph.D., Certified REBT  & CBT Supervisor and Trainer, REBT&CBT Researcher, AEI*, ABCT** ve APT*** üyesi, Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi Uygulamacının Klavuzu isimli kitabın Türkiye Editörü

Online Psikolojik Danışmanlık Nedir?

Yüz yüze psikolojik danışmanlık tercih edilir. Terapinin özünde elbette ki yüz yüze seans yapmak vardır. Öte yandan gelişen teknoloji, ihtiyacı olan insanlara yardım etmek adına kullanılmak durumundadır. Uzaklarda olan ve istediği etkin ve yararlı danışmanlığı bulamayan danışanların internet üzerinden görüntülü online terapi hizmeti almak için teknolojiyi kulllanmalarında sakınca yoktur.

Kimlerle online terapi yaptık?

Bugüne kadar Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Fransa, İspanya, Ankara, Adıyaman, İzmir, Kocaeli, Mersin, Şanlıurfa, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul içi, Erzincan ve Ağrı’dan danışanlarımıza hizmet verdik.

Ücretlendirme?

Danışanları internet üzerinden psikolojik destek almaya yönlendirmek ve cesaretlendirmek adına ücretlerimizde yüzde 20 oranında indirim yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi için bizi arayınız: 0 212327 0233

Bizi eklemeniz ve mesaj atmanız yeterli olacaktır

0212 327 0233

24 saat içinde sizinle irtibata geçeceğiz

online-terapi-internet-seans-rasyonel-psikoloji-murat-artiran-muratkaanny-neredeolursanol

 

2 Yorum

  1. Emrah Aksoy diyor ki:

    İyi günler,
    Ben sizden Skype üzerinden terapi almak istiyorum. Benim sorum sınav korkusu. Fiyatlarınız, çalışma saatleriniz hakkında bilgi verirseniz sevinirim?
    .

  2. Online terapi için çalışma saatlerimiz esnektir. Yüz yüze danismanlik ile online arasında fark olmakla birlikte çağımızda artık internet üzerinden danismanlik hizmeti giderek yaygınlaşmaktadır. Sınav Korkusu Hakkında görüşebiliriz. Bu konu da danismanlik alabilirsiniz. Ücretlerimiz skype görüşmeleri icin 150 TLdir. Zamanlaması genel olarak aksam saatleridir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*