RASYONEL PSİKOLOJİ 3. YILINI KUTLUYOR.

 

Albert Ellis Enstitüsü Dr. Albert Ellis’in kurduğu 65 yıllık bir psikoterapi enstitüsüdür.

2014 yılında Türkiye Merkezi Beşiktaşta kurulmuştur.

Merkezi New York’tadır.

Bu yıl merkezimizin 3. yılını kutlamaktayız. Birlikte bu zamanlara kadar geldik, neler yaptık bu zamana kadar birlikte bir göz atalım.

Rasyonel Psikoloji olarak bünyemizde birçok faaliyette bulunmaktayız.

Rasyonel Psikoloji’de faaliyetlerimiz:

Psikolojik Danışmanlık

Psikoterapi

Aile Terapisi ve Çocuk ve Ergen Terapileri

Psikoterapi Eğitimler

Uygulamalı Eğitimler ve Süpervizyon Çalışmaları

Araştırma- Tez ve Makale Desteği

Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Odaklı Psikoterapi Eğitimleri

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi Uygulamalı Eğitimleri

Psikolojik Testler

Aile Terapisi Eğitimleri

Verdiğimiz bu eğitimlerden pek çok güzel geri dönüş aldık, bunlardan bazıları;

GERİ BİLDİRİMLER

Çocuklarla Psikoterapide Gözlem ve Görüşme Teknikleri Alışılmış teorik ertesi hafta unutulan eğitimlerin dışında çok verilmi ve aktif olduğumuz bir eğitimdi. Zehra Öktem (Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu)
Rasyonel Duygucu Davranışçı & Bilişsel Davranışçı Terapi Rasyonel Terapi Eğitimi: Psikoterapi süpervizyonun uygulamalı olması benim için gayet öğretici ve verimli geçmesini sağladı. Teşekkür ederim. Eylem Albayrak (Üsküdar Üniversitesi mezunu)
Stanford Binet Zeka Testi Uygulamaların işlenişi ve gidişatı iyi olmakla birlikte,hocamızın samimiyeti ve bize karşı olan sabrı için teşekkürler. Serenay Baykan (Aydın Üniversitesi)
Stanford Binet Zeka Testi Hocamız konuya hakim,sevecen ve sabırlı biriydi.Sorduğumuz sorulara açıklayıcı cevaplar verdi ve konuyu iyi anlamamızı sağladı. R.Ömer Karasu (ODTÜ)
Paket Program 2 Öğretici ve keyifli bir çalışma oldu. Uygulama örnekleri eğitimi farklılaştıran en önemli faktör oldu. Anlaşılmayan bir şey kalmayana kadar bilgilerini paylaşan hocalarıma teşekkür ederim. Yağmur Topuz (Psikolojik Danışman)
Objektif Testler Gerek hocaların donanımı,gerek kurumun eğitime verdiği değer ve verilen eğitimin bu derece ciddiye alınması ve aktarımların güçlülüğüne hayran kaldığımı söyleyebilirim.Mesleğime verilen değere bayılıyorum. Büşra Karadağ (Arel Üniversitesi)
Paket 1 Programı Son derece etkili,uygulanabilirliği yüksek,vakalar üzerinde hızlı geri bildirimler alınabilecek bir terapi olduğunu düşünüyorum. Sema Kılıç
BİRLİKTE DAHA UZUN YILLARA…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Share the joy