MMPI Kişilik Testi Eğitimi (Paket 5 – Adana – Sonbahar 2017)

Event Start Date:
Event End Date:
Event Venue:

MMPI: MMPI testi Türkiye ‘de standardizasyonu yapılmış kişilik özelliklerini belirlemede en çok kullanılan testidir. Nevrotik ve psikotik testleri toplam 10 alt testten ve 3 geçerlilik skalasından oluşmaktadır. 566 sorunun bulunduğu MMPI testi ihtiyaç duyulduğunda 16 yaş ve üzerindeki kişilere uygulanabilmektedir.


Uzm. Klinik Psikolog Rüya Dilara Yıldırım

Uzm. Klinik Psikolog Büşra Karakoç Güzel


4 Kasım Cumartesi 10:00-17:00 – 5 Kasım Pazar 10:00-17:00


500tl+KDV


Güzelyalı Mah. 81215 Sk. Maşuk Apt. No: 1 Çukurova / AdanaHesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlı olduğu için eğitim ücreti bankaya yatırılmadan önce  05465673420 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


16 kişi

Eğitimlerimize kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı eğitimlerimize katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı eğitimlere lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı eğitimlere sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Eğitimlerimize hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Katılımcılara Uluslararası Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi UYGULAMACI BELGESİ verilecektir.


Tüm Paket 5 eğitimlerini görmek ve daha fazla bilgi için: http://www.rasyonelpsikoloji.com/event/adana-cocuk-testleri-egitim-paket-programi-objektif-testler-zeka-testleri-resim-analizleri-mmpi-toplam-8-gunluk-egitim-uygulayici-belgeli/

Comments are closed.

Share the joy