Hedef Belirleme, Kişiye Özel Çalışma Planı Hazırlama,
Okul ve meslek seçimi, Stres ve Kaygı Yönetimi

Event Start Date:
Event End Date:
Event Venue:
Yıldız Teknik Üniversitesi SEM Merkezi Bünyesinde
DANIŞMANLIK PROGRAMI

Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi uzmanlarından 26 yıllık dersane ve özel okul tecrübesiyle Uzm. Psikolojik Danışman H. Mehmet Artıran Hocamızın Çalıştayı:

Bu çalıştay Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Bünyesinde düzenlenmektedir.

 

 


 


Programda; ortaöğretim seviyesindeki öğrencilere yönelik olarak ( 8. Sınıf ve 12. Sınıf) hedef belirleme, çalışma plan ve programlarını kişiye özel hazırlama, okul ve meslek seçimi, stres ve kaygı yönetimi konularında danışmanlık vermek ve ulusal sınavlara hazırlık sürecinde yıl boyunca öğrencilere teknik destek vermek amacıyla danışmanlık bilgi ve uygulamaları öğretilmektedir.

Detaylı bilgi için direk Mehmet Hocayı arayabilirsiniz: 0 532 313 0423


 

Uzm. Psk. Dan. Hasan Mehmet Artıran 

Direktörü:  Dr. Murat Artıran


9 – 10 Aralık 2017 Cumartesi-Pazar 10:00-17:00


1000 TL+KDV  ÇALIŞTAYLARIMIZIN TANITIMINA KATILANLARA 650 TL olacaktır. İndirimden yararlanmak için bizi arayın 0212 327 0233

İletişim için: 0 212 327 0233 veya 05465673420

 Beşiktaş/İstanbul


Programa; psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları, psikoloji mezunları, Çalıştay fakültesi mezunları, farklı anabilim dallarından mezun olup pedagojik formasyon almış kişiler katılabilirler.

Hesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlı olduğu için çalıştay ücreti bankaya yatırılmadan önce  05465673420 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


16 kişi

Çalıştaylarımıza kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı çalıştaylarımıza katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı çalıştaylara lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı çalıştaylara sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Çalıştaylarımıza hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

 

1- Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Katılımcı Belgesi

2- REAPTR* ÇALIŞTAY DANIŞMANI UYGULAYICI belgesi verilecektir. *REAPTR bir Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi kuruluşudur


 

 

 

 

 

Comments are closed.

Share the joy