Hedef Belirleme, Kişiye Özel Çalışma Planı Hazırlama,
Okul ve meslek seçimi, Stres ve Kaygı Yönetimi

Event Start Date:
Event End Date:
Event Venue:
.....Beşiktaş.....

EĞİTİM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN OL

Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi uzmalarından 26 yıllık dersane ve özel okul tecrübesiyle Uzm. Psikolojik Danışman H. Mehmet Artıran Hocamızın eğitimi:

EĞİTİM DANIŞMANLIĞI PROGRAMI

-Uygulayıcı Belgelı-

 egitim danismanligi programi uzmanlik 3


Programda; ortaöğretim seviyesindeki öğrencilere yönelik olarak ( 8. Sınıf ve 12. Sınıf) hedef belirleme, çalışma plan ve programlarını kişiye özel hazırlama, okul ve meslek seçimi, stres ve kaygı yönetimi konularında danışmanlık vermek ve ulusal sınavlara hazırlık sürecinde yıl boyunca öğrencilere teknik destek vermek amacıyla danışmanlık bilgi ve uygulamaları öğretilmektedir.

Detaylı bilgi için direk Mehmet Hocayı arayabilirsiniz: 0 532 313 042317 – 18 Haziran 2017 Cumartesi-Pazar 10:00-17:00


1000 TL+KDV  EĞİTİMLERİMİZİN TANITIMINA KATILANLARA 650 TL olacaktır. İndirimden yararlanmak için bizi arayın 0212 327 0233

İletişim için: 0 212 327 0233 veya 05465673420

 


Programa; psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları, psikoloji mezunları, eğitim fakültesi mezunları, farklı anabilim dallarından mezun olup pedagojik formasyon almış kişiler katılabilirler.

Hesap numaralarımıza ödemeyi yaptıktan sonra rasyonelpsikoloji@gmail.com adresine isminizi, dekont ile birlikte gönderiniz.

Katılımcı sayısı 16 kişi ile sınırlı olduğu için eğitim ücreti bankaya yatırılmadan önce  05465673420 numaralı telefondan bilgi alınmalıdır.


16 kişi  (Kalan kontenjan: 14)

Eğitimlerimize kimler katılamazlar, bazı istisnalar ve uyarılar:

  • Bazı eğitimlerimize katılmak isteyen psikoloji ve PDR bölümleri haricindeki bölümlerden katılımcılar, lütfen bizden bilgi alsınlar.
  • Bazı eğitimlere lisans öğrencileri ve mezunları alınabilir. Ancak bazı eğitimlere sadece yüksek lisans öğrencileri ve mezunları alınır.
  • Eğitimlerimize hiçbir bölümden 1. ve 2. sınıf lisans öğrencileri kesinlikle alınmaz. Bazı durumlarda 3. ve 4. sınıf öğrencileri kabul edilebilir, bizi arayınız.

Katılımcılara REAPTR* EĞİTİM DANIŞMANI UYGULAYICI belgesı verilecektir. *REAPTR bir Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Enstitüsü Türkiye Merkezi kuruluşudur


 

 

 

 

 

Comments are closed.

Share the joy