Birlikte Güzel Günlere!

Rasyonel Terapi murat Artiran danisan-psikolog-istanbul-egitimMerhaba,

2,5 yıl olmuş! Danışanlarımıza ve öğrencilerimize teşekkürler.

Rasyonel Psikoloji Albert Ellis Ensititüsü çatısı altında sayısını sayamadık ancak birçoğuz, sayılarımız gün geçtikçe büyüyor, tanıştık, arkadaş olduk dost olduk, ağabey olduk abla olduk kardeş olduk, hep birlikte güzel anılarımız oldu ve olmaya devam edecek. Hepinize teşekkürler.

 

İlk kurulduğumuz yıla ait yazıyı tekrar paylaşmak istedim:

 

Kısa adı RASYONEL PSİKOLOJİ olan Rasyonel Emotif Bilişsel Davanışsal Araştırma ve Danışmanlık Merkezi (Rational Emotive & Cognitive Behavioral Research And Counseling Center), 2014 yılında kadromuzdaki değerli akademisyenlerin katkılarıyla İstanbul Beşiktaş’ta açıldı.

Kurulma amacımız Albert Ellis Enstitüsü’nün Türkiye Merkezi olarak psikoloji ve psikoterapi alanında danışanlarımıza hizmet vermek, alandaki uzman ve öğrencileri eğitmek, araştırmalar yapmaktır. Bu faaliyetler arasında bireysel, çocuk ve ergen, aile ve çift alanlarında psikolojik danışmanlık hizmetlerini sürdürmek, psikoloji ve psikolojik rehberlik ve danışmanlık öğrencilerine ve mezunlarına Rasyonel Duygucu Davranışçı ve Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimleri ile destek vermektir.

Gerek bireysel, gerek aile ve çift terapileri, gerekse de psikoloji alanında eğitimler söz konusu olduğunda en son bilgilerle donatılmış, uygulamada direk olarak kullanılabilecek, en kısa sürede yararı sağlayacak psikoterapi yöntem ve tekniklerin merkezimizde sunulmasını amaçlamaktayız. Bilimsel bilgi, uzmanlaşma ve en son araştırmalara dayalı uygulamalarla Türkiyemizin güzel insanlarının sağlıklarına katkıda bulunmak misyonumuzdur.

İntermet sayfamızda Rasyonel Duygucu Davranışçı Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Albert Ellis Enstitüsü, Dr. Albert Ellis’in hayatı, güncel eğitimler, danışanlarımıza sorularlapsikolojim köşesi, online canlı yardım hizmeti, haberler ve diğer birçok faydalı linkler bulacaksınız.

Hepinize teşekkürlerimi sunar
Sağlık ve mutluluklar dilerim,

profesyonellere egitimler 2

Yrd. Doç. Dr. Murat Artıran
Klinik Psikolog, RDDT & BDT Psikoterapileri Süpervizörü,
Albert Ellis Enstitüsü Yetkili Merkezi Direktörü

27 Eylül 2014 (bu yazı 1 Ocak 2015, 9 Ocak 2017, 16 Şubat 2017 tarihlerinde yenilenmiştir)

 

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*